Pomoc drogowa.

pomoc drogowa

Pomoc drogowa jest dostępna 24 godziny na dobę i realizuje każde zgłoszenie w najkrótszym czasie i za niską cenę przy użyciu nowoczesnej przyczepy. Każdy z nas znajduje się w nieprzyjemnej sytuacji, gdy potrzebuje zamówić wsparcie techniczne. Dlatego zawsze dobrze jest mieć pod ręką zaufany i rzetelny kontakt firmowy, który nie zawiedzie w trudnych czasach.

Jeśli potrzebujesz przyczepy lub pomocy w nieprzewidzianym problemie, najlepszym rozwiązaniem jest kontakt z nami. Przywiązujemy dużą wagę do wydajności pracy i poważnie traktujemy powierzone nam pojazdy. Tak więc wezwanie lawety do naszej firmy pomocy drogowej będzie bardzo wygodne i tanie.

Usługa pomocy drogowej — przydatne informacje

Nasza usługa holowania jest dostępna 24/7 365 dni w roku. Dysponujemy różnorodnymi pojazdami, które przechodzą regularne przeglądy techniczne i bezpiecznie przewożą pojazdy uszkodzone w wypadkach drogowych lub w jakikolwiek sposób niesprawne. Niska cena naszej usługi nie ma nic wspólnego z niższą jakością świadczonej pracy, zamiast tego robimy wszystko, aby każdy kierowca, który wezwie nas na postój, był zadowolony.

Przykładowo, gdyby kierowca stracił panowanie nad autem i znalazł się w sytuacji uniemożliwiającej dalszą jazdę, po prostu wezwał pomoc drogową i zatrzymała się przyczepa z doświadczonym mechanikiem. Korzystając z usług naszej firmy, która dysponuje dużą ilością profesjonalnego sprzętu, klienci mogą otrzymać zupełnie inny poziom obsługi. Najpierw zadzwoń do nas, a wkrótce otrzymasz pomoc. Po drugie, sprzęt zostanie profesjonalnie dobrany pod kątem ekonomicznego rozwiązania konkretnych problemów. Podczas rozmowy dyspozytor zapyta o konkretną sytuację i zoptymalizuje dobór dedykowanego sprzętu. Zwracając się do nas możesz zaoszczędzić, jeśli do problemu wystarczy maszyna z wyciągarką, usługa jest znacznie tańsza niż dźwig.

Kiedy potrzebuję przyczepy?

Przyczepy to pojazdy specjalnego przeznaczenia przeznaczone do załadunku, transportu i rozładunku samochodów osobowych i ciężarowych w przypadku awarii lub wypadku drogowego.

Zazwyczaj kierowcy korzystają z przyczepy, gdy:

 • Wypadek samochodowy.
 • Problemy techniczne w drodze.
 • Naruszenie zasad parkowania itp.

Jedyne, co kierowca musi zrobić, to zamówić naczepę, dzwoniąc pod numer podany na naszej stronie i czekać na przybycie eksperta. Profesjonalni ratownicy drogowi szybko i dokładnie załadują samochód na platformę i dostarczą go na parking lub warsztat samochodowy.

Główne elementy każdej przyczepy to:

 • Załaduj podwozie platformą.
 • Wyposażony w wyciągarkę.
 • Winda.

Jeżeli samochód jest wyposażony we wciągarkę, może służyć do ewakuacji pojazdów z niezablokowanymi kołami. Jednocześnie zamówienie tego typu przyczepy będzie tanie. Droższą opcją jest naczepa z automatycznym dźwigiem, a samochód jest bezpiecznie przymocowany do platformy, dzięki czemu nie ma zagrożenia, gdy jedzie do celu.

Jak uzyskać pomoc drogową?

W przypadku nieoczekiwanej awarii układu napędowego wyposażenia samochodu lub motocykla może zajść konieczność wezwania pomocy drogowej w celu przewiezienia uszkodzonych, nienadających się do użytku i rzadkich pojazdów. Ta usługa jest szczególnie odpowiednia dla modeli ze złożoną elektroniką i automatycznymi skrzyniami biegów.

Oprócz holowania, Pomoc Drogowa świadczy następujące usługi:

 • Dostawa paliwa.
 • Napęd awaryjny.
 • Samochód awaryjny rusza.
 • Wymień lub naładuj baterię.
 • Napraw felgi lub wymień uszkodzone opony.
 • Naprawy drogowe.
 • Wyciągnij pojazd z rowów, podziemnych parkingów, zasp, błota.

Na co zwrócić uwagę przy zamawianiu specjalnego sprzętu pomocy drogowej?

Wzywając pomoc drogową prosimy o podanie informacji o swoim aucie (marka, model, waga), opisanie usterki oraz zapytanie specjalisty o godzinę przyjazdu. Najbardziej potrzebne są przyczepy wyposażone w wciągarki, platformy zgniatające lub przesuwne. Serwis tego typu sprzętu jest niedrogi i za jego pomocą można wyciągnąć i przetransportować prawie każdy pojazd. Ale często zdarza się, że auto leży na boku, koła są uszkodzone, nie może wtoczyć się na platformę, a do załadunku potrzebny jest dźwig. Zapytaj dyspozytora, czy jego firma świadczy usługi w zakresie sprzętu do podnoszenia lub czy jego naczepa jest wyposażona w sprzęt do podnoszenia.

Gdy napotkasz nieprzewidziane sytuacje drogowe i potrzebujesz pomocy specjalnego pojazdu w celu ewakuacji samochodu, masz kilka prostych opcji, aby wezwać lawetę. Zdecydowanie zalecamy zanotowanie połączenia lub dodanie zakładki do strony naszej firmy. Jest to konieczne, aby móc szybko wezwać lawetę, jeśli pojawi się problem z samochodem lub pomóc innym użytkownikom drogi w rozwiązaniu problemu.

Dołożymy wszelkich starań, abyś nie martwił się o niezawodność swojego pojazdu i to, co może być na drodze, zwłaszcza podczas jazdy w dużym natężeniu ruchu. Podróżując samochodem poczujesz się znacznie spokojniej, mając pod ręką nasze współrzędne możesz od razu wezwać lawetę i szybko rozwiązać problem transportu zepsutego auta do warsztatu.

Usuwanie DPF Szczecin
Motoryzacja Usługi

Usuwanie DPF Szczecin

W mieście Szczecin, jak również w całym kraju, istnieje rosnące zainteresowanie usuwaniem filtrów cząstek stałych (DPF) z pojazdów. Pomimo pewnych kontrowersji wokół tej praktyki, wiele osób zaczęło dostrzegać liczne korzyści płynące z tego rozwiązania. W tym artykule zajmiemy się analizą tych korzyści, skupiając się na pozytywnych aspektach usuwania DPF w Szczecinie. Wyjątkowe plusy usuwania DPF […]

Read More
Wynajem samochodów Szczecin
Motoryzacja Usługi

Wynajem samochodów Szczecin

Szczecin, malowniczo położone miasto na zachodnim wybrzeżu Polski, przyciąga turystów nie tylko swoją bogatą historią i kulturą, ale także swoją wyjątkową atmosferą i pięknymi okolicami. Podróżując po Szczecinie i jego okolicach, dobrze jest mieć dostęp do własnego środka transportu, który zapewni niezależność i wygodę. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na wynajem samochodu podczas pobytu […]

Read More
Wypożyczalnia aut dostawczych w Szczecinie
Motoryzacja Transport Usługi

Wypożyczalnia aut dostawczych w Szczecinie

Wypożyczalnia aut dostawczych w Szczecinie – najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu! Wynajem samochodu to coraz bardziej popularna opcja dla ludzi, którzy chcą korzystać z mobilności i wolności w podróżach prywatnych czy służbowych. Wypożyczalnia aut dostawczych w Szczecinie to idealne rozwiązanie dla firm, które potrzebują pojazdów do przewozu towarów i sprzętu. Przyjrzyjmy się bliżej tej usłudze […]

Read More